Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet, Orta gatlak arassalaýjy sebet, Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Orta gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Ýokarky gatlak modul sebedi, Orta gatlak modul sebedi
Iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna goýulýar, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gap-gaçlary, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m.
| Material | 316LSatlamaýan polat |
| Reňk | Mat Paslanmaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Alty |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet tanaýjy | Bir |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
Içinde aýlanýan püskürtme goly
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki tarapynda hem poslamaýan polatdan ýasalan ýol görkeziji reýka
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
Arassa giň agzly çüýşeler üçin ulanylýan sebetleri goýup bolýar
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 183 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 535 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 552 mm |
| Net agramy | 3,5 kg |


Hangzhou Xipingzhe Biologik Tehnologiýa Kompaniýasy, Ltd
XPZ Hytaýyň Çžežýan welaýatynyň Hangçžou şäherinde ýerleşýän laboratoriýa aýna gap-gaç ýuwujy maşynlarynyň öňdebaryjy öndürijisidir. XPZ bio-farmasiýa, lukmançylyk saglygy, hil barlaglary, azyk gözegçiligi we nebit-himiýa pudaklarynda ulanylýan awtomatiki aýna gap-gaç ýuwujy maşynlaryň ylmy-barlag, önümçilik we söwda işlerine ýöriteleşýär.
XPZ arassalaýyş işleriniň ähli görnüşlerini çözmäge kömek etmäge borçlanýar. Biz Hytaýyň barlag edaralarynyň we himiýa kärhanalarynyň esasy üpjün edijisi bolup durýarys, şol bir wagtyň özünde XPZ brendi Hindistan, Beýik Britaniýa, Russiýa, Günorta Koreýa, Uganda, Filippinler ýaly köp ýurtlara ýaýrady. XPZ önüm saýlamagy, gurnamagy we işlemegi boýunça okuwlary öz içine alýan isleglere esaslanýan toplumlaýyn çözgütleri hödürleýär.
Biz uzak möhletli dostlugymyzy saklamak üçin ýokary hilli we ajaýyp hyzmatly innowasion önümleri hödürlemek üçin has köp kärhana artykmaçlyklaryny toplaýarys.
Sergi

