1-nji pursat
Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşaky gatlak arassalaýjy sebet, Aşaky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Aşaky gatlak modul sebedi
Bir, iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gaplaryna, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m. goýulýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Sekiz |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
Tor tabagyny ýüklemek üçin iki gatlaga bölündi
Içinde aýlanýan püskürtme goly
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 230 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 528 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 584 mm |
| Net agramy | 5.6 kg |
Sertifikatlaşdyrma
XPZ kompaniýasy
Hangzhou Xipingzhe Biologik Tehnologiýa Kompaniýasy, Ltd
XPZ Hytaýyň Çžežýan welaýatynyň Hangçžou şäherinde ýerleşýän laboratoriýa aýna gap-gaç ýuwujy maşynlarynyň öňdebaryjy öndürijisidir. XPZ bio-farmasiýa, lukmançylyk saglygy, hil barlaglary, azyk gözegçiligi we nebit-himiýa pudaklarynda ulanylýan awtomatiki aýna gap-gaç ýuwujy maşynlaryň ylmy-barlag, önümçilik we söwda işlerine ýöriteleşýär.
XPZ arassalaýyş işleriniň ähli görnüşlerini çözmäge kömek etmäge borçlanýar. Biz Hytaýyň barlag edaralarynyň we himiýa kärhanalarynyň esasy üpjün edijisi bolup durýarys, şol bir wagtyň özünde XPZ brendi Hindistan, Beýik Britaniýa, Russiýa, Günorta Koreýa, Uganda, Filippinler ýaly köp ýurtlara ýaýrady. XPZ önüm saýlamagy, gurnamagy we işlemegi boýunça okuwlary öz içine alýan isleglere esaslanýan toplumlaýyn çözgütleri hödürleýär.
Biz uzak möhletli dostlugymyzy saklamak üçin ýokary hilli we ajaýyp hyzmatly innowasion önümleri hödürlemek üçin has köp kärhana artykmaçlyklaryny toplaýarys.
XPZ fabrikasy

Sergi

