Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýasyz arassalaýjy sebet
Giň agyzly damarlar, ölçeg käseleri we ş.m. üçin amatly
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Kiçi ýazly gysgyçlar | 18 |
| Boýy | 105 mm |
| Aralyk | 60 mm |
| Uly ýazly gysgyçlar | 10 |
| Boýy | 175 mm |
| Aralyk | 60 mm |
Sebet moduly
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 186 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 220 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 445 mm |
| Net agramy | kg |