Rising-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Erlenmeýer kolbasy, üçburçluk kolba, tegelek aşaky kolba, tekiz aşaky kolba, göwrümli kolba, ölçeg silindri ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф4mmxH160mm |
| Nasoslaryň sany | 32 sany |
| Eýeleriniň sany | 32 sany |
| Ýaz böleklerini ýerleşdirmek | 32 sany |
| Tutujylaryň örtügi | PA |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 558 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 352 mm |
| Net agramy | kg |