Rising-F1
Arassalaýyş sebedi, Sebet tekjesi, Modul sebedi,
Iki gatlakly gurluş, inýeksiýa sebediniň reýka moduly we inýeksiýasyz sebediň reýka moduly üçin amatly
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Sebet tanaýjy | Bir |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Ýüklenýän modullaryň sany | Iki gatlak |
| Bir gatlakly modullaryň sany | Iki |
Modul birikdirijili sebet tekjesi
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki polat ýol görkezijisine hem oturdyldy
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 609 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 619 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 790 mm |
| Net agramy | kg |