Çalt we ýokary hilli teklipler, ähli zerurlyklaryňyza laýyk gelýän dogry çözgüdi saýlamaga kömek etjek habarly maslahatçylar, gysga önümçilik wagty, jogapkärli ýokary hilli dolandyryş we OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injeksiýa LED Belgi Moduly üçin töleg we iberiş işleri üçin özboluşly önümler we hyzmatlar. Sizi önümçilik bölümimize hökman baryp görmäge we uzak möhletde öýüňizde we daşary ýurtlarda sarp edijiler bilen mähirli iş gatnaşyklaryny döretmäge çagyrýarys.
Çalt we ýokary hilli teklipler, ähli zerurlyklaryňyza laýyk gelýän dogry çözgüdi saýlamaga kömek etjek habarly maslahatçylar, gysga möhlet, jogapkärçilikli ýokary hilli hyzmat we töleg we iberiş işleri üçin özboluşly önümler we hyzmatlar.Hytaýyň LED moduly, Inžeksiýa Moduly, Biz önümçiligi ýeňilleşdirmek we bäsdeşlikli bahalar we ýokary hilli harytlary üpjün etmek üçin hemişe täze tehnologiýalary döredýäris! Müşderi kanagatlanmagy biziň ileri tutýan ugurymyzdyr! Bazarda meňzeş bölekleriň köp bolmagynyň öňüni almak üçin öz modeliňiz üçin özboluşly dizaýn işläp düzmek pikiriňizi bize mälim edip bilersiňiz! Ähli zerurlyklaryňyzy kanagatlandyrmak üçin iň gowy hyzmatymyzy hödürläris! Derrew biziň bilen habarlaşyň!
Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Erlenmeýer kolbasy, üçburçluk kolba, tegelek aşaky kolba, tekiz aşaky kolba, göwrümli kolba, ölçeg silindri ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф6mmxH220mm |
| Nasoslaryň sany | 8 sany |
| Eýeleriniň sany | 8 sany |
| Ýaz böleklerini ýerleşdirmek | 8 sany |
| Tutujylaryň örtügi | PA |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 253 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 140 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 488 mm |
| Net agramy | 0.9 kg |