Biz hormatly müşderilerimizi hemişe ýokary hilli, gowy baha we gowy hyzmat bilen kanagatlandyryp bileris, sebäbi biz has professional we has zähmetsöýer, şeýle hem önümçilik üçin niýetlenen standart Hytaý aşhana senetçilik aşhana arabasy, 3 sany gök önüm saklaýan sebetli rattan örülen tigirli arabalar üçin tygşytly usulda işleýäris. Biz "Müşderileriň talaplaryny kanagatlandyrmak üçin standartlaşdyrma hyzmatlary" ýörelgesine eýerýäris.
Biz has professional we has zähmetsöýer bolandygymyz we muny tygşytly usul bilen amala aşyrýandygymyz üçin hormatly müşderilerimizi hemişe ýokary hilli, amatly baha we gowy hyzmat bilen kanagatlandyryp bileris.Hytaýyň Displeý Rafynyň we Displeý Çerçewesiniň BahasyBu ugurda üýtgeýän meýiller sebäpli, biz özümizi haryt söwdasyna yhlasly tagallalar we dolandyryş ussatlygy bilen gatnaşýarys. Müşderilerimiz üçin wagtynda eltip bermek tertibini, täze dizaýnlary, hili we açyklygy saklaýarys. Biziň maksadymyz bellenen möhletde ýokary hilli çözgütleri hödürlemekdir.
1-nji pursat
Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşaky gatlak arassalaýjy sebet, Aşaky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Aşaky gatlak modul sebedi,
Bir, iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gaplaryna, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m. goýulýar.
| Material | 316LSatlamaýan polat |
| Reňk | Mat Paslanmaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Sekiz |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
Modul birikdirijili sebet tekjesi
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki polat ýol görkezijisine hem oturdyldy
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 158 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 528 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 566 mm |
| Net agramy | 3 kg |