Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Erlenmeýer kolbasy, üçburçluk kolba, tegelek aşaky kolba, tekiz aşaky kolba, göwrümli kolba, ölçeg silindri ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф6mmxH230mm |
| Nasoslaryň sany | 10 sany |
| Çarç saklaýjy | 10 sany |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 249 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 140 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 482 mm |
| Net agramy | 0.8 kg |
Sertifikatlaşdyrma
Hangzhou Xipingzhe Biologik Tehnologiýa Kompaniýasy, Ltd
XPZ Hytaýyň Çžežýan welaýatynyň Hangçžou şäherinde ýerleşýän laboratoriýa aýna gap-gaç ýuwujy maşynlarynyň öňdebaryjy öndürijisidir. XPZ bio-farmasiýa, lukmançylyk saglygy, hil barlaglary, azyk gözegçiligi we nebit-himiýa pudaklarynda ulanylýan awtomatiki aýna gap-gaç ýuwujy maşynlaryň ylmy-barlag, önümçilik we söwda işlerine ýöriteleşýär.
XPZ arassalaýyş işleriniň ähli görnüşlerini çözmäge kömek etmäge borçlanýar. Biz Hytaýyň barlag edaralarynyň we himiýa kärhanalarynyň esasy üpjün edijisi bolup durýarys, şol bir wagtyň özünde XPZ brendi Hindistan, Beýik Britaniýa, Russiýa, Günorta Koreýa, Uganda, Filippinler ýaly köp ýurtlara ýaýrady. XPZ önüm saýlamagy, gurnamagy we işlemegi boýunça okuwlary öz içine alýan isleglere esaslanýan toplumlaýyn çözgütleri hödürleýär.
Biz uzak möhletli dostlugymyzy saklamak üçin ýokary hilli we ajaýyp hyzmatly innowasion önümleri hödürlemek üçin has köp kärhana artykmaçlyklaryny toplaýarys.
XPZ fabrikasy

Sergi

