1-nji pursat
Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşaky gatlak arassalaýjy sebet, Aşaky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Aşaky gatlak modul sebedi
Bir, iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gaplaryna, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m. goýulýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Sekiz |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
Tor tabagyny ýüklemek üçin iki gatlaga bölündi
Içinde aýlanýan püskürtme goly
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 226 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 529 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 569 mm |
| Net agramy | 5.6 kg |