Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet, Orta gatlak arassalaýjy sebet, Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Orta gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Ýokarky gatlak modul sebedi, Orta gatlak modul sebedi
Iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna goýulýar, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gap-gaçlary, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m.
| Material | 316LSatlamaýan polat |
| Reňk | Mat Paslanmaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Alty |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet tanaýjy | Bir |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
Içinde aýlanýan püskürtme goly
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki tarapynda hem poslamaýan polatdan ýasalan ýol görkeziji reýka
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
Arassa giň agzly çüýşeler üçin ulanylýan sebetleri goýup bolýar
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 183 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 535 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 552 mm |
| Net agramy | 3,5 kg |