Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet, Orta gatlak arassalaýjy sebet, Ýokarky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Orta gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Ýokarky gatlak modul sebedi, Orta gatlak modul sebedi
Iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna goýulýar, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gap-gaçlary, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Alty |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet tanaýjy | Bir |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
Modul birikdirijili sebet tekjesi
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki tarapynda hem poslamaýan polatdan ýasalan ýol görkeziji reýka
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 140 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 536 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 562 mm |
| Net agramy | 3.35 kg |