Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
28 sany pipetkany, 28 sany nusga flakonlaryny we 9 sany erlenmeýer kolbasyny, kolbany, göwrümli kolbany we ş.m. arassalap bolýar
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Nasoslaryň sany | 65 sany |
| Pipetkalar üçin oturgyçlar | 28 sany |
| Çarç saklaýjy | 28 sany |
| Eýeleriniň sany | 9 sany |
| Ýaz böleklerini ýerleşdirmek | 9 sany |
| Tutujylaryň örtügi | PA |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 265 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 493 mm |
| Net agramy | 3 kg |