Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Integrasiýa edilen modulda 28 pipetka, 8 sany erlenmeýer kolbasy/kolba/göwrüm kolbasy/ölçeg silindri we ş.m. bar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф6mmxH220mm |
| Nasoslaryň sany | 36 sany |
| Pipetkalar üçin oturgyçlar | 28 sany |
| Çarç saklaýjy | 8 sany |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 255 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 493 mm |
| Net agramy | kg |