Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
56 sany pipetka, 56 sany sentrifuga turbalary, synag turbalary, ýokarky boş çüýşe we ş.m. göterip bolýar
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф2.5mmxH110mm |
| Nasoslaryň sany | 112 sany |
| Pipetkalar üçin oturgyçlar | 56 sany |
| Çarç saklaýjy | 56 sany |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 494 mm |
| Net agramy | kg |