Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Pipetkalary arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Nasoslaryň sany | 119 sany |
| Çarçuwanyň beýikligi | 150 mm |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 189 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 190 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 485 mm |
| Net agramy | 4.15 kg |