Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Santrifüž turbasy, aýna çüýşe, ýokarky boş çüýşe, synag turbasy ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф2.5mmxH70mm |
| Nasoslaryň sany | 84 sany |
| Çarç saklaýjy | 84 sany |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 164 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 204 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 511mm |
| Net agramy | kg |