Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Erlenmeýer kolbasy, üçburçluk kolba, tegelek aşaky kolba, tekiz aşaky kolba, göwrümli kolba, ölçeg silindri ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф6mmxH220mm |
| Nasoslaryň sany | 10 sany |
| Eýeleriniň sany | 10 sany |
| Ýaz böleklerini ýerleşdirmek | 10 sany |
| Tutujylaryň örtügi | PA |
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 253 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 140 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 488 mm |
| Net agramy | 1 kg |