Rising-F1
Inýeksiýa arassalaýjy sebet, Inýeksiýa arassalaýjy sebet tekjesi, Inýeksiýa moduly
Erlenmeýer kolbasy, üçburçluk kolba, tegelek aşaky kolba, tekiz aşaky kolba, göwrümli kolba, ölçeg silindri ýaly laboratoriýa aýna gaplaryny arassalamak üçin ulanylýar.
| Material | 316L Dat almaýan polat |
| Reňk | Mat poslamaýan polat |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
| Inžektor nozul | ф6mmxH220mm |
| Nasoslaryň sany | 15 sany |
| Eýeleriniň sany | 15 sany |
| Ýaz böleklerini ýerleşdirmek | 15 sany |
| Tutujylaryň örtügi | PA |
500-1000 ml inçe boýun damarlaryny saklap bilýär
Birikdiriş porty bolan inýeksiýa görnüşli modul arassalaýjy sebet tekjesi
Modul sebediniň çep we sag taraplaryna ýükle
Giriş deşigini çalt dykyň, modul sebedinden her bir inýeksiýa modulynyň burununa arassa suw akdyryň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 250 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 558 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 352 mm |
| Net agramy | kg |