Biziň çözgütlerimiz müşderiler tarapyndan uly ykrar edilýär we ygtybarlydyr, şeýle hem Hytaý üçin iň gowy bahadan P-Audio Style 15″ dinamik bölekleriniň dinamik sebedi üçin yzygiderli üýtgeýän maliýe we sosial talaplary kanagatlandyrar. Çözgüdimiz bilen gyzyklanýan bolsaňyz, biziň bilen gürleşmäge hoş geldiňiz, hil we baha üçin size garaşylmadyk baha hödürläris.
Biziň çözgütlerimiz müşderiler tarapyndan uly ykrar edilýär we ygtybarlydyr hem-de yzygiderli üýtgeýän maliýe we sosial talaplary kanagatlandyrarHytaýyň PA çarçuwasy we PA dinamikleriniň bölekleriniň bahasyDünýä ykdysady integrasiýasy xxx pudagyna kynçylyklary we mümkinçilikleri getirýän mahaly, biziň kompaniýamyz toparlaýyn işimizi, birinji nobatda hil, innowasiýa we özara peýdany dowam etdirip, müşderilerimize ak ýürekden hünärli çözgütler, bäsdeşlikli bahalar we ajaýyp hyzmat hödürlemäge, şeýle hem dostlarymyz bilen bilelikde tertip-düzgünimizi dowam etdirip, has ýokary, has çalt we has güýçli ruhunda has ýagty geljegi gurmaga ynamlydyr.
1-nji pursat
Şöhrat-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşaky gatlak arassalaýjy sebet, Aşaky gatlak arassalaýjy sebet tekjesi, Aşaky gatlak modul sebedi,
Bir, iki ýa-da üç gatlakly ýuwujyda oturdylýar, dürli inýeksiýa modullaryna, gaýtadan ulanyp bolýan laboratoriýa aýna gap-gaçlaryna, keramika, plastmassa, poslamaýan polat we ş.m. goýulýar.
| Material | 316LSatlamaýan polat |
| Reňk | Mat Paslanmaýan polat |
| Işjeňlik rolik | Sekiz |
| Ýerleşýän ýeri düzgünleşdiriji | Iki |
| Sebet çarçuwasynyň itip çekiş urgusy | 550 mm |
| Çalt interfeýs diametri | 32mm |
Modul birikdirijili sebet tekjesi
Giriş we çykyş böleklerini el bilen basyp-çekip arassalamak kamerasy
Iki polat ýol görkezijisine hem oturdyldy
Suw girişini çalt dykyň, kameranyň ýol görkezijisiniň arka tarapyndan her bir inýeksiýa modulyna suw ýuwuň
| Daşky ölçegler, beýiklik mm | 158 mm |
| Daşky ölçegler, ini mm | 528 mm |
| Daşky ölçegler, Çuňluk mm | 566 mm |
| Net agramy | 3 kg |